NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

19 V 2024r.

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Kolekta w minioną niedzielę wyniosła 1170zł.
    Dziękuję parafianom za dotychczas składane ofiary na tacę i indywidualnie.
  3. Nabożeństwo Majowe odprawiamy w łączności z Mszą Świętą.
  4. Polecamy tygodnik „Niedziela”. Do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  5. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętej.

Najbliższe Msze Zbiorowe – 26 maja i 23 czerwca – niedziela godz. 12:00.

Wolne intencje w tym tygodniu w poniedziałek.

• Spowiedź Święta w dzień powszedni zawsze przed Mszą Świętą.
  • Bardzo proszę o zgłaszanie się do sprzątania naszej świątyni.
  • Dziękuję Wojtkowi Krynieckiemu za dodatkową pracę pomalowania elewacji w garażu.
  • Wczoraj 2 Dzieci przystąpiły do I Komunii Świętej. Dzieci Komunijne uczestniczą w Białym Tygodniu na Majowym i Mszy Św. w poniedziałek, środę i piątek oraz w sobotę na zakończenie Tygodnia.
  • W czwartek przy pomniku w Brudzawkach Msza Święta.
    Informacje na stronie gminy. Zapraszamy w imieniu naszego Wójta oraz Proboszcza z Książek.
  • Za tydzień Odpust w Książkach – suma o godz. 12:00.
  • W najbliższy czwartek – Dzień świętości kapłańskiej – tego dnia o godz. 17:00 odprawimy Mszę Świętą w intencji kapłanów – zapraszam wszystkich wiernych do modlitwy, ja natomiast do południa jadę do Toruńskiej Katedry na Mszę Św. z Abp. Polakiem – Prymasem Polski.
  • W najbliższą sobotę na Mszy Św. o godz. 17:00 będzie z nami Misjonarz z Kuby – ks. Adam Czerwiński- pochodzący z Wąbrzeźna. Zapraszam wszystkich (dzieci, młodzież, dorosłych i wspólnoty parafialne). Liczymy na Waszą obecność.
  • Organizujemy samolotową pielgrzymko – wycieczkę do Gruzji – termin wrześniowy (12-19.09) Zainteresowanych proszę o kontakt. Obecnie zapisało się 5 osób.

Wasz proboszcz ks. Artur