XIII Niedziela Zwykła

26 czerwca 2022 roku

• Msze niedzielne o godz.: 9:00; 10:30 i 12:00.
  • Dziś już pierwsza niedziela wakacyjna – życzę uczniom i nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  • Dziś odpust parafialny w Nowej Wsi Królewskiej – suma godz. 12:00.
  • Kolekta zebrana minioną niedzielę wyniosła 1160 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Dwie rodziny złożyły ofiarę remontową.
  • Nab. czerwcowe. odprawiamy w łączności z Mszą Św. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  • Spowiedź Święta w każdy dzień powszedni przed Mszą Świętą.
  • Polecam Tygodnik „Niedziela”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Dziękuję za wczorajszą Waszą obecność podczas mojej jubileuszowej Mszy Świętej. Bóg zapłać za życzenia, kwiaty i upominki. Dziś 26 – czerwca mija 17 lat od oprawienia Pierwszej w moim życiu – tzw. Prymicyjnej Mszy w rodzinnym kościele.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Możemy zgłaszać się na kolejne sprzątanie.
  • W tym tyg. we wtorek nie będzie Mszy Świętej.
  • W Poniedziałek uroczystość MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – PATRONKI NASZEJ DIECEZJI. – wyjątkowo jutro (zamiast środy) będzie nowenna do MBNP.
  • W ŚRODĘ przypada UROCZYSTOŚĆ śśw. Apostołów Piotra i Pawła – to szczególny dzień modlitwy za następcę św. Piotra – Papieża Franciszka.
  • W pierwszy piątek miesiąca okazja do Spowiedzi Świętej od godz. 16:30.
  •  2 LIPCA wybieramy się ze Wspólnotą Żywego Różańca na pielgrzymkę i spotkanie formacyjne do Chełmna. Osoby, które chcą jechać proszę o zgłaszanie się do pani Anny lub pani Małgorzaty – Zelatorek ŻR. Zgłoszenia wyjazdu przyjmujemy do środy. Koszt wynajmu autokaru 850zł – podzielimy na liczbę wyjeżdzających pielgrzymów.
  •  Proszę o zgłaszanie osób starszych / chorych do odwiedzin z posługą sakramentalną.
    Ze względu na możliwy wyjazd w sobotę będę indywidulnie ustalał termin odwiedzin.
  •  Zmarli nasi parafianie: Śp. Czesław Kujaczyński l.76 – pogrzeb w poniedziałek o 9:30.
    oraz Śp. Eugeniusz Jankowski l. 86 pogrzeb w poniedziałek o 12:00.
    (30 min przed pogrzebami modlitwa różańcowa i okazja do spowiedzi)

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

Wasz proboszcz ks. Artur